אודות

אתר זה מעניק את כל המידע הקשור לדלקת פרקים, הגורמים לדלקות אלה והטיפולים השונים בהם.

המפרקים בגוף שלנו הם חלק חשוב ביותר שאחראי על תקינות ופעולות רבות שאנחנו מבצעים במהלך היום יום שלנו. חישבו הברכיים שלנו, וכמה הן חשובות עבור הליכה, התכופפות לקרקע, ריצה, ועוד. מעבר למפרק הברך, ישנם מפרקים רבים בגוף שלנו, שנמצאים בפעילות מתמדת סביב השעון ולאורך כל היום – הכתפיים, האגן, הברכיים, ועוד, הם רק חלק מרשימה ארוכה של מפרקים שחשובים וקריטיים עבור התפקוד השגרתי שלנו. בשל החשיבות של המפרקים בגוף שלנו, לעתים קרובות מאוד ניתקל בסיטואציה שבה אחד המפרקים שלנו חוטף דלקת מפרקים.

דלקת מפרקים הוא מושג אשר מתייחס בסופו של דבר לקבוצה גדולה ורחבה מאוד של מחלות שגורמות לנזק רב למפרקים שלנו בגוף. דלקת מפרקים היא תופעה נפוצה ופופולארית הרבה יותר משחשבתם, ובקרב האוכלוסייה הבוגרת, מדובר על אחוז משמעותי מהסיבות לנכות בגיל השלישי. כיום, אנחנו יודעים על סיבות רבות להיווצרותן של דלקות המפרקים השונות, וקיימים טיפולים רבים להופעתן של דלקות המפרקים השונות.

אתר האינטרנט של המרכז לדלקת מפרקים, הוא אתר חדשני ומוביל בתחומו – שכן הוא מאגד ומכיל תחתיו מידע רלוונטי שעשוי לעזור לכל מי שסובל מדלקת מפרקים, או שאחד מקרוביו סובלים מדלקת מפרקים. אתר האינטרנט שלנו, אשר נמצא בכתובת האינטרנט הבאה https://www.mifrakim.co.il/ מכיל מאמרים רבים, וכתבות מקצועיות רבות, אשר עוסקים בקשת רחבה של נושאים חשובים, זאת לדוגמת הנושאים הבאים – סוגי המפרקים השונים ומה היא החשיבות שלהם, סוגי דלקות במפרקים וכיצד ניתן לאבחן דלקת במפרק, מתי כדאי לגשת לטיפול רפואי, ועוד מידע רלוונטי נוסף.

אתר האינטרנט שלנו, מאגד תחתיו גם מידע חשוב בנוגע לזכויות שונות שמגיעות לאנשים שסובלים מדלקת מפרקים – זכויות ביטוח לאומי, איזה דרגות נכות קיימות, ואיזה דרגת נכות זכאי לה מי שנושא עמו דלקת כרונית במפרקים.

אם אתם סובלים מדלקות פרקים, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון. דרכנו תוכלו לקבל אבחון מקצועי, שירות מהיר, התאמת טיפול בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולמאפיינים הפיזיים של הדלקת. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם.

דלקות מפרקים הוא השם של קבוצה ענפה ומגוונת ביותר של מחלות שגורמות לנזק למפרקים של הגוף. דלקת מפרקים היא הגורם המוביל בגרימת נכות לאוכלוסייה המבוגרת מעל גיל 65 שנה.

סובלים מדלקות מפרקים?

רוצים לשמוע עוד בנושא?

הנציגים שלנו מחכים לכם

למידע על שיקום בבית של צבר רפואה
התקשרו 072-3970156
או השאירו פרטים בטופס

074-7691313 דילוג לתוכן