אירידולוגיה לגילוי דלקת פרקים

אירידולוגיה לגילוי דלקת פרקים

מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דלקת מפרקים אירידולוגיהדלקת פרקים מתחילה עם אבחון מוקדם וטיפולי מניעה. ראשית, יש להתבונן על הגורמים למחלה הנובעים לרוב מאכילת מזונות משומרים, ארוזים, מחוממים במיקרוגל, וחסרי ויטמינים ומינרלים. המונעים את רמות השימון הבריאות מהמפרקים.

המפרקים מכוסים נוזל לימפה, הזקוק לנתרן אורגני כדי לשמר סידן בעצמות. במצב של חוסר סידן בעצמות, נוצרים גבישים במפרקים הגורמים לכאבים, דלקות ונפיחות, והמפרקים הופכים להיות מוגדלים ונוקשים.

גורם נוסף לדלקת פרקים הוא לחץ לטווח הארוך. מתח גורם לגוף לשרוף חומרים מזינים במהירות, ותזונה לקויה אינה מאפשרת חילוף חומרים תקין, מה שעשוי לגרום לדלקת פרקים. ויטמיני B ונתרן אורגני הם היסודות הראשונים לטיפול בלחץ.

ללא ויטמין B, מערכת העצבים ובלוטת יותרת הכליה נחלשות, כך שלא נוצרות כמויות מספקות של קורטיזול, הגורם אף הוא לדלקת פרקים. רופאים רושמים בדרך כלל תרופות להפחתת תסמיני דלקת פרקים, אך אירידולוגיה, תורת האבחון בגלגל העין, מצביעה על הגורם הבסיסי בגוף להתפרצות המחלה, ומכאן מאפשרת את הטיפול המדויק.

הבנת אירידולוגיה

אירידולוג מיומן היטב מתבונן על החלק הקדמי של העין, כלומר, על הקשתית, ועל הדינאמיקה של לובן העין. התבוננות בחלקים אלו של העין, תוך הגדלה פי ששים של גלגל העין, מאפשרת הבנה מעמיקה של המצבים הבריאותיים מהם סובל המטופל.

אירידולוגיה מספרת על ההיבט הפיסי של הגוף כמו גם על הצד הרגשי והרוחני של המטופל, ומצביעה על חוסרי איזונים בגוף. כך ניתן לבחור טיפולי צמחים מתאימים, תזונה נכונה, וטיפול בחוסרי ויטמינים ומינרלים. אבחון אירידולוגיה משמש, בין היתר, למניעת דלקת פרקים כתוצאה מאבחון חוסר האיזון המדויק בגוף הגורם למחלה.

שיטות אבחון אירידולוגיה התקדמה ביותר בשנים האחרונות וכיום מבוצעת באמצעות מצלמות המחוברות למיקרוסקופ, כשהתמונות המתקבלות ניתנות להורדה למחשב ובחינה מדויקת של הסימנים המופיעים על גלגל העין.

האופן בו אירידולוגיה מגלה דלקת פרקים

אבחון גלגל העין מצביע על חוסר איזון בסיסי בגוף, ואירידולוגיה יורדת אל שורש חוסר האיזון. כשמתגלים סימנים סביב האישון, האבחון קובע כי הגוף אינו מסוגל להיפטר מחומצת שתן המצטברת בתאים, וגורמת לדלקת פרקים, גאוט, בעיות לב וחלק מבעיות הנשימה.

לכן הטיפול הנקבע כתוצאה מהאבחון הוא המלצה על צמחי מרפא המסייעים לגוף לחסל את חומצת השתן, כמו למשל נטילת תוסף סרפד, והימנעות ממזונות מהחי, כגון חלב פרה, הנחשב לגורם הראשי להיווצרות חומצת שתן.

 אירידולוגיה היא שיטת אבחון מדויקת היות והיא מגדילה את גלגל העין ברמות של פי שבעים עד שמונים, ונחשבת לשיטת אבחון רפואי יעילה ובטוחה במאת האחוזים. במהלך עשרים השנים האחרונות, בוצעה התקדמות משמעותית בשיטת אבחון זו, כולל שפע מחקרים רפואיים, המספקים נתונים מדויקים וקלים להבנה לגבי תוצאות השימוש בתורה מדהימה זו.

מטופלים הסובלים מדלקת פרקים מופתעים לגלות את המידע המדויק לגבי מצבם הבריאותי, המתקבל כתוצאה מהתבוננות שאינה פולשנית בגלגל העין. בעיות אוטואימוניות ודלקת מפרקים שגרונית, הנגרמות כתוצאה מתזונה לקויה, חוסר חמצה הידרוכלורית והעדר ויטמינים ומינרלים בגוף, ניתנות לגילוי באירידולוגיה, המצביעה על החוסרים המדויקים בגוף והטיפול בהם.

היתרון המשמעותי ביותר של שיטה זו הוא הצבעה מדויקת על צמחי מרפא מתאימים ושינוי מדויק של תכנית התזונה המשפיעה לחיוב על תפקוד המפרקים ומניעת בעיות עתידיות.

074-7691313 דילוג לתוכן