פוסטור מדיק (POSTURE MEDIC) לטיפול בכאבי גב

פוסטור מדיק (POSTURE MEDIC) לטיפול בכאבי גב

מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם

מכשיר יוצא דופן בשם פוסטור מדיק מבטיח למשתמשים בו הקלה של ממש בכאבים, כמו גם שיפור היציבה וחיזוק הגב. לכל מי שמכיר מקרוב את כאבי המפרקים או את כאבי הגב, כדאי להבין מהו המכשיר הזה ומהו הרעיון שעומד מאחוריו. לא חייבים לחכות עד שמרגישים את הכאב, אפשר בהחלט להשתמש בו עוד לפני שמגיעים הכאבים, משום שאין יותר טוב מהתנהגות מונעת ומרפואה מונעת.

מפרקים, כאבים והגב שלכם

כאבי מפרקים ודלקות מפרקים מהווים צרה מטרידה של ממש. ובעצם, על מה אנו חושבים כשאנו שומעים על מפרקים? בדרך כלל אנו חושבים על המרפקים או הברכיים. יש כאלה המעלים בעיני רוחם את מפרק הכתף והמבוגרים שבינינו זוכרים את מפרק הירך, אך בל נשכח את עמוד השדרה, המורכב כידוע מחוליות ועוד חוליות, ובין החוליות יש גם מפרקים, המעניקים במשולב את הגמישות של עמוד השדרה.

הגב הוא דבר מופלא ועמוד השדרה שלנו מופלא במיוחד. הוא מעניק לנו גמישות ויציבות אבל בשל אורח החיים המודרני מתרבים מאוד הסיכויים לנזק, פריצות דיסק וכאבים. כאבי גב וצוואר, כאבי כתפיים והתכווצויות נובעים בעיקר בשל אורח חיים מודרני. אנו רכונים על המחשב במשך שעות רבות ביום, אנו נוסעים במכונית או נוהגים, וגם לכך יש השפעה מצטברת על הגב שלנו. אפילו כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית, הולכים או יושבים במשרד, רבים מאתנו לא מצליחים לשמור על הגב הזקוף ועל היציבה הנכונה. פוסטור מדיק מציע דרך פשוטה, הגיונית ונכונה לשנות את התמונה.

פוסטור מדיק לחיזוק שרירי הליבה

אפשר להסביר בצורה קלה מה עושה פוסטור מדיק, אם נאמר כי הוא פועל על שרירי הליבה. הוא עושה במידה רבה את מה שמתרגלי היוגה לומדים במשך שנים ארוכות של תרגול, אך פוסטור מדיק מביא לתוצאות מהירות מאוד, כבר לאחר חודש או חודשיים.

אנשים המתרגלים במשך שנים רבות יוגה או פילטיס שומרים על הגב שלהם בזכות עובדה מאוד בסיסית ופשוטה – הם מחזקים את שרירי הליבה. אלו השרירים שנמצאים בעומק הרקמות ומאפשרים יציבה נכונה וכתוצאה מכך שמירה על חוליות הגב ועל המפרקים ומניעת כאבים. אך מה עושים כאשר הכאבים נמצאים שם עכשיו? יש דרך מהירה להשיג את התוצאה הרצויה ולשמור על הגב, לשחרר את השרירים התפוסים ולהקל על הכאבים. פוסטור מדיק מבצע את פעולתו באופן מכאני – הוא מציע גומי גמיש ובעל התנגדות שעוזר לבצע מתיחה וחיזוק של השרירים שבגב.

תיקון יציבה ותרגול מתיחות בקלות

מכשיר פוסטור מדיק בריא מאוד לגב ולעמוד השדרה, בזכות כך שהוא מאפשר ביצוע כמה דברים במקביל. קודם כל, ניתן "להלביש" את הגומי באופן כזה שהכתפיים נמתחות לאחור. בצורה כזאת מונעים מן הגב להימצא במצב שפוף, כך מונעים את תהליך הדחיסה של החוליות וכל מיני התכווצויות הן באזור החזה, הן באזור הצוואר וכמובן בגב. שימוש במכשיר הגומי הייחודי מזכיר לנו מהי יציבה נכונה והגוף לומד כיצד להישאר מתוח ומיושר באופן טבעי.

בנוסף לעובדה שרצועות הגומי הלביש הזה מתקנות את היציבה, הן גם מאפשרות ביצוע תרגילים פשוטים וטובים המחזקים את השרירים שבגב ואת שרירי היציבה. אפשר לבצע את התרגילים הללו בקלות, בכל מקום – בבית, במשרד, בפארק. בתוך שבועות ספורים בלבד מצליחים להגדיל את טווח התנועה, משחררים את השרירים המכווצים, ומשיגים תוצאות ממוקדות גם באותם האזורים שבדרך כלל לא זוכים לכבוד הראוי, אפילו בקרב אנשים שמתאמנים באופן קבוע במכון הכושר.

ישנם תרגילים שמסייעים למתיחת חגורת הכתפיים, ישנם תרגילים למתיחה ולחיזוק שרירי החזה וישנם תרגילים שמותחים את השרירים השונים שבצוואר, והתוצאות הטובות מורגשות היטב.

לרכישת פוסטור מדיק

074-7691313 דילוג לתוכן