אמבט פרפין בתוספת 3 שקיות פראפין לטיפול בכאבי מפרקים ולטיפוח העור

אמבט פרפין בתוספת 3 שקיות פראפין לטיפול בכאבי מפרקים ולטיפוח העור

מלאו את פרטיכם ונחזור בהקדם

כל אדם חש מפעם לפעם כאבים חולפים. הם מציקים, הם לא נעימים אך בדרך כלל הם חולפים מאליהם. אולם שונה הדבר כאשר סובלים ממחלות כרוניות כדוגמת פיברומיאלגיה. אחד המאפיינים של מחלה זו הינו כאבים כרוניים מתמשכים, המסבים לחולים סבל רב. עבור הסובלים מהמחלה, אשר מרגישים בין היתר כאבי מפרקים וכאבים אחרים, כדאי להכיר את אמבט הפרפין. ניתן לרכוש אמבט פרפין + 3 שקיות פרפין במחירים שווים לכל נפש וכך, באמצעות טיפול ביתי פשוט, זוכים להקלה של ממש.

משכך ומקל על הכאב

בין התסמינים השונים שעליהם מדווחים חולי פיברומיאלגיה (דאבת השרירים) ניתן למצוא עייפות, מיחושים שונים באזורי המפרק וכן כאבים כלליים בשרירים. לעומת מחלות דלקתיות, כאן בדרך כלל אין נוכחות של דלקת כך שתרופות אנטי דלקתיות לא יביאו בדרך כלל להקלה משמעותית.

מכיוון שהכאב כרוני, מציק ביום ובלילה, רבים מהחולים מוסרים על ירידה של ממש באיכות החיים. בקרב חלק מהחולים ישנן תקופות שבהן חווים הקלה ולאחריהן תקופות של התפרצות מחודשת וחריפה. אם אתם סובלים מכאב כרוני, אם יש לכם אזורים שונים במפרקים ובשרירים אשר רגישים מאוד למגע והובחנתם כחולי פיברומיאלגיה, כדאי לכם להבין כיצד אמבט פרפין חם יוכל לסייע.

חשוב להדגיש כי בדומה לכל הטיפולים הידועים כיום כמענה לפיברומיאלגיה, גם אמבט הפרפין לא מרפא את המחלה. טרם נמצא משהו שירפא באופן מוחלט את המחלה, אולם כטיפול סימפטומטי המביא להקלה בכאב, הפרפין המחומם בהחלט יכול לסייע ולהקל מאוד.

אמבט פרפין לטיפוח העור

הפרפין הינו חומר מופלא ומיוחד. מצד אחד, הוא משמש להכנת נרות ומצד שני, כאשר מחממים אותו והוא נהפך לנוזל חמים, הוא גם בעל סגולות מיוחדות. הוא גם מסוגל לטפח את העור ולהקל על עור סדוק, מגורה או פגום והוא גם מסוגל להקל על כאבים שונים, לרבות כאבים עקב דלקת מפרקים וכאבי שרירים.

הוא מרגיע עור יבש וסדור ומרכך את העור ולכן הוא משמש בטיפולים קוסמטיים, לצד פדיקור, למשל. יחד עם זאת, אמבט פרפין נמצא גם בשימוש במכוני רפואה, בטיפולי פיזיותרפיה, בקופות החולים וכיום הוא הולך ונעשה מקובל יותר גם כאמצעי לטיפול ביתי.

איך זה עובד?

אמבט פרפין הינו אמצעי המשמש לצורך טבילה בפרפין מחומם. אך כיצד בעצם פועל אמבט הפרפין, וכיצד הוא מרגיע כאב? כאשר הפרפין מחומם ומתרכך הוא משפר את זרימת הדם באזור שבו מטפלים. השעווה של הפרפין המתרככת מחממת עד למעמקי השריר והרקמה.

החימום מקל על כאבי המפרק ועל כאבי שרירים וכאבים ממקורות ראומטיים ואחרים. תוך כדי הפעולה, משתפרת זרימת החמצן אל האזור המטופל כך שנהנים גם משיפור בחילוף החומרים ושיפור בתהליכי הריפוי של הגוף. השרירים נעשים רפויים יותר וגם כאבים ברקמות החיבור זוכים להקלה.

הוראות השימוש

אם רכשתם אמבט פרפין + 3 שקיות פרפין לטיפול בכאבים ובאי הנוחות הנובעים מפיברומיאלגיה, עליכם לפעול באופן הבא. ראשית כל, יש לרוקן את שקית הפרפין ולחמם את הפרפין. החימום צריך להיות במידה, בהתאם להוראות השימוש. אין להרתיח. לא צריכים לחוש חום יתר אלא חמימות נעימה ונוחה.

את האזור שבו מטפלים, יש לשטוף היטב במים ובסבון. לאחר מכן יש לטבול את האזור באמבט הפרפין למשך מספר פעמים. אחר כך עוטפים את האזור בניילון ומלמעלה גם במשהו שישמור על החום של הפרפין – זה יכול להיות מגבת, כפפה וכיוצא באלה. הטיפול בשלב זה הינו בן 10 ל-15 דקות.

074-7691313 דילוג לתוכן